Dziary Nocą – zapraszamy na autorski event!

Dziary Nocą – zapraszamy na autorski event!

Cześć!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy Walk In Night, który odbędzie się w sobotę 19.05.18 w Kos Tattoo!

Tego wieczoru połączymy w studio dwie zajawki: tatuatorską i muzyczną. Specjalnie na tę okazję przygotujemy dla Was nowe, kolorowe flashe, a chłopaki z regime skomponują sety, których witraże w Garnizonowym jeszcze nie słyszały.

Zaczynamy o 18:00, skończymy pewnie chwilę po północy. Wpadnijcie wydziarać się, zobaczyć jak pracujemy, obgadać pomysły na tatuaże, posłuchać dobrej muzyki, wypić browara i zmieść z powierzchni talerzy nasz urodzinowy tort. Przygotowaliśmy dla Was również kilka niespodzianek od nas i naszych partnerów, ale o tym poinformujemy Was już na miejscu.

Wspierają nas:

Szczegóły wydarzenia

O Wasze nowe tatuaże zadbają: Bartek Kos Tattoo, Coxie tattoo, Julia Marczukiewicz, Usmy Vuitton, Aleksandra Wieczorkiewicz Art i Taki Koleś.

1. Wzory będziemy udostępniać w wydarzeniu w dniach 7-15 maja.
2. Tatuujemy wyłącznie udostępnione wzory w sobotę 19.05.18 za 350 zł każdy
3. Zarezerwować wzory można pisząc maila na kostattoo@gmail.com; kto pierwszy ten lepszy!
4. Jeśli nie zarezerwujesz wzoru wcześniej, ale odwiedzisz nas w czasie Walk Ina, wybierzesz wzór, który jest nadal wolny i tatuator będzie miał jeszcze czas i siły, to dziarkę wykonamy.
5. Wszystkich z własnym pomysłem na tatuaż zapraszamy do regularnych zapisów na kostattoo@gmail.com lub przez formularz na kostattoo.pl

Oprawą muzyczną zajmą się przedstawiciele wrocławskiego kolektywu regime:

PLAL

Jeden z założycieli kolektywu regime. DJ, promotor i dziennikarz muzyczny, współprowadzący audycję regime brigade w Radiu LUZ.
Specjalista od egzotycznych brzmień kuduro i afro, jednak w swojej selekcji nie zamyka się na żadne gatunki. Szczególnie bliskie są mu również hip-hop, disco i house.

Antoni Sierakowski

Reprezentant kolektywu i labelu regime brigade, nerd produkcji muzycznej uwielbiający łamać panujące w świecie muzyki elektronicznej cliche, a czasem bawić się wokół nich. Głęboko w jego sercu skrywa się zamiłowanie do funku, surf rocka, oraz wszystkiego co egzotyczne. Na swoim koncie ma już dwa autorskie wydawnictwa – „Rivulet” (regime brigade) i „Lemon Sunset” (Evoked Recordings), a także debiut na winylowej składance dla Hold Your Ground / Audiolith Records. Jako DJ uwielbia mieszać figlarny acid i melancholijne, dziwaczne techno z surowym disco czy house’ową rytmiką.

https://soundcloud.com/sieraque