Studio Tatuażu Kos Tattoo Leszno

Sztuka tatuażu jest jedną z najbardziej zachwycających, nietuzinkowych i spersonalizowanych form wyrazu własnego ja. Jej zwolenników dzieli się na dwie zasadnicze grupy: tych, którzy dla sztuki zupełnie stracili głowę (w dobrym tego stwierdzenia znaczeniu) i tych, których jeszcze nie do końca udało się przekonać. Do ozdobienia ciała na stałe nie należy nikogo namawiać: tatuaż powinien być Twoją świadomą decyzją. Jeśli jednak wahasz się jedynie nad projektem i odpowiednim salonem, jesteśmy tutaj właśnie dla Ciebie.

Dotwork, linework, komiks – u nas zrobisz każdy rodzaj tatuażu

Studio Tatuażu LesznoStudio Kos Tatoo – to tutaj dzieje się magia. Projekty wychodzące spod naszych rąk zawsze dopracowujemy do perfekcji. Nie ma mowy, o plagiatach – każdy szkic jest unikatowy i dopasowany do Ciebie: dokładnie taki, jakim go sobie wyobrazisz. Nasz salon został przygotowany w najwyższym standardzie higieny i komfortu. Nawet pierwsza przygoda z tatuażem nie musi być przerażająca i kojarzyć się z ciemnymi, brudnymi lokalami! Tatuator również nie powinien Cię odstraszać. Nasza w pełni profesjonalna ekipa to grupa pasjonatów, za których renomą stoi bogate portfolio. Każdy specjalizuje się w innej formie rysunku – idealny dotwork, linework, a może komiks lub portret? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteś z Leszna? Wpadnij do nas!

Mieszkasz w Lesznie i nie wiesz, gdzie najlepiej przyozdobić swoje ciało? Wpadnij do Kos Tattoo we Wrocławiu! Całą procedurę załatwimy online – nie musisz pojawiać się w studio aż do dnia umówionej sesji. Opisz nam swój pomysł, prześlij zdjęcia i własne projekty, przeczytaj informacje o ekipie i tym, w czym każdy się specjalizuje. Wybierz swojego faworyta, lub po prostu oddaj się w nasze ręce. Nie ma szans, by Twój tatuaż nie spełniał oczekiwań w stu procentach – nie wykonamy go, dopóki nie uzyskamy pełnej gotowości z Twojej strony. A może interesuje Cię cover-up? Podeślij nam zdjęcie i zobaczymy, czy uda się to naprawić. Dla profesjonalnej pracy warto przejechać te 100 kilometrów i ruszyć się z Leszna. Obiecujemy – nie będziesz żałować.

Informacje dla przyjezdnych spoza Wrocławia: