Studio Tatuażu Kos Tattoo Oława

Wielbiciele tatuażu z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że jest on jedną z najpiękniejszych, najbardziej osobistych i unikalnych form wyrażenia siebie. Minęły już czasy, kiedy za malunki na ciele społeczeństwo wyrażało się krytycznie. Dziś tatuaż spotykamy coraz częściej i nikogo nie dziwi już decyzja o ozdobieniu się tuszem. Jeśli i Tobie zakręcił się w głowie pomysł na tatuaż, ale do tej pory nie udało Ci się go zrealizować, być może Kos Tattoo stanie się Twoim przełomowym miejscem.

Tatuaż dokładnie taki jaki chcesz

Profesjonalne, komfortowe, higieniczne studio w samym sercu Wrocławia? Dla wielu zabrzmi może to brzmieć jak oksymoron, ale tatuaż to sztuka, której nie należy tworzyć Studio Tatuażu Oławapółśrodkami. Nasza ekipa to grono profesjonalistów – pasjonatów, dla których tatuaż to więcej niż zabawa. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – obiecujemy, że każdy pomysł jaki nam podsuniesz spróbujemy ująć w szkicu tak, by Twój tatuaż był decyzją, której nie pożałujesz. Żaden styl nie jest nam straszny – od dotworku i lineworku po portrety i komiksy. Ty mówisz, my rysujemy. Czy to pierwszy, czy kolejny – z nami żaden tatuaż nie będzie straszny. Jeśli czujesz pełną gotowość oddania swojej skóry w ręce naszych artystów, my jesteśmy gotowi by zrobić dla Ciebie prawdziwe dzieło sztuki.

Mieszkasz w Oławie? Zajrzyj do naszego studia!

Wiemy, że w mniejszych miastach znalezienie tatuatora może być nieco utrudnione. Właśnie dlatego zapraszamy Cię w małą podróż z Oławy do malowniczego Wrocławia! Zanurz się w kulturze i poczuj klimat tego pięknego miasta, a przy okazji spraw sobie prezent w postaci niepowtarzalnego tatuażu! Cały proces planowania i szkicowania omówisz z nami online, poprzez formularz na stronie internetowej. Nie musisz obawiać się częstych podróży i dodatkowych kosztów – sesję umówimy w dogodnym dla Ciebie terminie i spotkamy się dopiero wtedy, gdy Twój projekt będzie w stu procentach satysfakcjonujący. Jednym słowem Ty zostajesz w Oławie a my pracujemy. Kos Tattoo to gwarancja tatuażu, o jakim zawsze marzyłeś!

Informacje dla przyjezdnych spoza Wrocławia: