Studio Tatuażu Kos Tattoo Świdnica

Sztuka tatuażu to niewątpliwie jedna z najbardziej zachwycających i osobistych form wyrażenia siebie. Potrafi oddać emocje, służyć jako wspaniała pamiątka lub po prostu posłużyć jako oryginalny dodatek do Twojej osobowości. Tatuaż to nie modny dodatek, ani chwilowy wybryk z którego możesz zrezygnować. Pamiętaj: tatuaż powinien być Twoją świadomą decyzją. Nie ulegaj presji społeczeństwa, nie daj namówić się znajomym podczas imprezy i pod żadnym pozorem nie pozwól, by tatuował Cię ktoś, kto nie zajmuje się tym profesjonalnie. Od tatuowania jesteśmy my i czekamy na Ciebie, jeśli tylko czujesz się gotowy.

Tatuaże traktujemy jak dzieła sztukiStudio Tatuażu Świdnica

Nasz salon to prawdziwie magiczna przestrzeń. To tu nasi artyści tworzą jedyne w swoim rodzaju projekty – dzieła sztuki, którymi wypełniają swoje portfolio. Każdy członek ekipy to pasjonat, dla którego każdy tatuaż jest osobną, cudowną i niepowtarzalną historią. Specjalizujemy się w naprawdę wielu stylach rysunku – Twój projekt zostanie zrealizowany dokładnie tak, jak tego chcesz. Każdy artysta wspomoże Cię radą i podsunie pomysł, jednak to Ty jesteś jego głównym pomysłodawcą. Kostattoo to jednak nie tylko ludzie. To urządzony w najwyższym standardzie salon, w którym higiena pracy i bezpieczeństwo stawia się na pierwszym miejscu. W naszych progach poczujesz się tak dobrze, że zechcesz wrócić nie tylko dla sztuki, ale i samego klimatu!

Chcesz zrobić Tatuaż w Świdnicy? Skontaktuj się z nami!

Nikt w Świdnicy nie był w stanie zaspokoić Twoich potrzeb i projektów? Przyjedź do Kostattoo we Wrocławiu! Jesteśmy przekonani, że niczym nas nie zaskoczysz. Małe napisy, duże projekty, cover-upy – pozwól, że zajmiemy się Twoim pomysłem. Całą procedurę przygotowawczą przejdziemy online, za pomocą formularza na stronie, nie musisz więc obawiać się dodatkowych kosztów dojazdu ze Świdnicy. Wypracujemy idealny dla Ciebie termin i projekt zanim zjawisz się na umówionej sesji. Tatuaż to sztuka warta podróży – cóż powiedzieć, jakość i zaufanie do tatuatora to połowa sukcesu!

Informacje dla przyjezdnych spoza Wrocławia: