Studio Tatuażu Kos Tattoo Wałbrzych

Podjęcie decyzji o tatuażu wymaga nie lada zaparcia – malunek, który zostanie z Tobą na zawsze musi być naprawdę porządnie wykonany i dokładnie przemyślany. Sztuka zdobienia tuszem ciała znana jest od zarania dziejów, jednak dopiero od niedawna społeczeństwo europejskie akceptuje malunki na ciele jako sztukę dla mas, a nie podrzędnych mniejszości. Jeśli i na Tobie odbił się panujący obecnie trend i coraz częściej wpadasz na dobre pomysły ozdobienia ciała, Kostattoo to miejsce, które warto odwiedzić.

Tatuaż spod ręki profesjonalisty

Nasze studio to nie tylko sterylne środowisko aplikacji tuszu pod skórę. To komfortowa przestrzeń pełna sztuki i inspiracji. Nasi tatuatorzy to profesjonaliści, ale i pasjonaci, którzy z chęcią podzielą się swoim zamiłowaniem do pięknych, unikalnych, niepowtarzalnych projektów. Podrzuć im pomysł, wybierz styl i pozwól, by pod Twoją kontrolą poniosła ich artystyczna wizja. Pamiętaj – Twoje ciało to Twój wybór. Każdy stworzony dla Ciebie projekt powstaje ze stuprocentowym uwzględnieniem podrzuconych pomysłów. Twoja akceptacja, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie są dla nas niesamowicie ważne. W końcu tatuaż zostanie z Tobą na zawsze. Chcemy, by było to jedno z najlepszych przeżyć.

Jesteś z Wałbrzycha? Umów się na tatuaż!

Kostattoo Wrocław zaprasza mieszkańców Wałbrzycha i okolic na wspaniałą przygodę z tatuażem. Rozumiemy, że znalezienie zaufanego tatuatora, któremu oddasz część swojej skóry może nie być proste. Zachęcamy do kontaktu przez formularz na stronie internetowej, w którym możesz przedstawić nam swoje pomysły i inspiracje. Wspólnie dojdziemy do kompromisu i stworzymy dla Ciebie dzieło, z którego będziemy dumni i które chętnie pokażesz całemu światu. Wierzymy, że z naszą ekipą poczujesz, że jesteś w najlepszych rękach. W końcu zależy nam, by tatuaż nie został za chwilę przykryty kolejnym. Ps. Cover-upy to dla nas nie problem – pokaż, z czym mamy do czynienia, a być może uda się go uratować!

Informacje dla przyjezdnych spoza Wrocławia: